Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia
Apie mus

Apie mus

Mes – visoje Lietuvoje

„MediCA klinika“ šeimos klinikų tinklas, pradėjęs savo veiklą 2011 m. nuo vienos klinikos Prienuose, šiuo metu jungia 30 padalinių didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir mažesniuose miesteliuose. Siekiame, kad kokybiškos sveikatos priežiūros paslaugos būtų lengvai prieinamos visoje Lietuvoje.
Alytus, Elektrėnai, Garliava, Klaipėda, Slengiai, Marijampolė, Mažeikiai, Panevėžys, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šiauliai, Trakai, Vilnius, Visaginas – kasdien šių miestų padaliniuose stengiamės pelnyti vietos gyventojų pasitikėjimą.

Mūsų darbuotojai

Šiuo metu „MediCA klinika“ tinkle dirba apie 600 darbuotojų: tai – šeimos gydytojai, gydytojai specialistai, psichologai, slaugytojai, registratūros darbuotojai. Darnus ir patikimas kolektyvas leidžia sėkmingai puoselėti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, o tai neabejotinai padeda nuosekliai gerinti teikiamų paslaugų kokybę.
Sukaupę didelę darbinę patirtį mūsų gydytojai ir toliau nuolat tobulinasi profesiniuose kursuose bei stažuotėse, todėl mūsų pacientų sveikatos gerinimui galime taikyti naujausius ir efektyviausius gydymo metodus.

Mūsų paslaugos

Visų miestų „MediCA klinika“ padaliniuose laukiame tiek suaugusiųjų, tiek vaikų.
Esame pasirašę sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl apdraustiesiems Privalomuoju sveikatos draudimu pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas, finansuojamas Privalomojo sveikatos priežiūros fondo (PSDF), teikiame nemokamai. Tai:

  • šeimos gydytojo ir šeimos gydytojo komandos teikiamos paslaugos (būtinoji (skubi) pagalba, ambulatorinių slaugos paslaugų teikimas namuose pagal indikacijas);
  • gydytojo odontologo paslaugos, tarp jų ir dantų protezavimo išlaidų kompensavimas senjorams ir vaikams (ne visose klinikose);
  • psichikos sveikatos centro paslaugos;
  • šeimos gydytojo normai priklausantys tyrimai pagal sveikatos būklę;
  • prevencinės programos pagal programą patenkantiems į finansuojamų asmenų grupę pacientams;
  • skiepai (pagal Vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių ir sezoninės gripo vakcinos gyventojams, priklausantiems rizikos grupėms);
  • gydytojų specialistų paslaugos (turintiems šeimos gydytojo ar kitos srities specialisto siuntimą).

Beveik visuose „MediCA klinika“ padaliniuose dirba gydytojai odontologai, gydytojai akušeriai ir ginekologai bei kiti gydytojai specialistai.

Net penkiuose miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje, Garliavoje, Alytuje ir Prienuose – veikia Psichikos sveikatos centrai, kuriuose Jus konsultuos patyrę psichologai ir psichiatrai. Į šiuos centrus gali kreiptis visi, net ir neprisirašę prie „MediCA klinika“, kuriems reikia pagalbos dėl psichinės sveikatos.

Mūsų aplinka

„MediCA klinika“ padaliniai įsikūrę patogiose miestų vietose, viduje – šiuolaikiškai įrengtos erdvės, jaukūs gydytojų kabinetai. Ypač didelį dėmesį skiriame saugumui, todėl patalpos dezinfekuojamos kiekvieną dieną po kelis kartus.
Norime, kad mūsų pacientai lankydamiesi mūsų klinikose jaustųsi saugiai ir patogiai.

Mūsų vertybės

Kad galėtume patenkinti kiekvieno į mus besikreipiančio paciento lūkesčius, kasdieniame darbe remiamės kertinėmis profesinėmis ir žmogiškosiomis vertybėmis – profesionalumu, atsakingumu, lankstumu ir dinamiškumu, suprasdami, kad didžiausia mūsų klinikų stiprybė – darni komanda bei bendradarbiavimas su pacientu, siekiant kartu kurti sveikesnę ateitį.

Kviečiame daugiau sužinoti apie mus video siužete:

            

Atgal
Daugiau