Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia

Laboratorinių tyrimų rezultatuose – atsakymai apie sveikatos būklę

Šiandien kas antras žmogus patiria stresą ir emocinę įtampą! Taip pat tokie simptomai kaip skausmas (ypač lėtinis), staigūs svorio pokyčiai, sutrikusi virškinimo veikla ir kt. gali byloti apie rimtą sveikatos sutrikimą.

Klaipėdos „MediCA klinika“ padalinio, esančio Taikos pr. 14, šeimos gydytoja Ieva Rainienė pasakoja, kad, delsdami pasitikrinti, ligai ar sutrikimui leidžiate įsisenėti, o kartais ir komplikuotis.

Nepamirškite, jog net jaučiantis gerai, svarbu reguliariai atlikti laboratorinius tyrimus, norint įsitikinti, kad jūsų sveikata – puikios būklės!

Kokius tyrimus reikėtų atlikti?

  • Kraujo tyrimą – jis padės nustatyti, ar jūs nesergate lėtine liga, ar neturite lėtinės infekcijos, anemijos, kraujo ar onkologinių sutrikimų. Išsitirkite feritino atsargas, atlikite gliukozės, inkstų, kepenų, kasos fermentų ir skydliaukės hormonų tyrimus, taip pat pasitikrinkite cholesterolio kiekį kraujyje.
  • Šlapimo tyrimą.
  • Vitaminų tyrimą – visus metus mūsų kūnui itin svarbūs trys mikroelementai – kalis, natris ir magnis, todėl pasitikrinkite, ar jų netrūksta. Pavyzdžiui, dėl kalio ir magnio trūkumo jums gali sutrikti širdies ritmas. Taip pat pasitikrinkite ir vitamino D atsargas!

Svarbu nepamiršti, kad daugeliui negalavimų galima užkirsti kelią reguliariai atliekant laboratorinius tyrimus, kurie leis ligas aptikti laiku ir jas išgydyti.

„MediCA klinika“ padaliniuose – ypаč platus laboratorinių tyrimų spektras: paslaugos 

Atgal
Daugiau