Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia

Lapkritį vitaminų ir mikroelementų ištyrimo paketas – tik 33 Eur!

Pristatome specialų lapkričio mėnesio pasiūlymą, kuris galioja visuose „MediCA klinika“ padaliniuose – vitaminų ir mikroelementų ištyrimo paketą, kurio įprasta kaina yra 90,50 Eur, o dabar – tik 33 Eur.

Paketą sudaro šie tyrimai:

  • bendras hematologinis tyrimas su leukocitų diferencijavimu;
  • feritinas (FERR);
  • magnis (Mg);
  • folio rūgštis;
  • kobalaminas (Vit. B12);
  • 25-hidroksivitaminas D (Vitaminas D).

Kuo šie elementai svarbūs?

Vitaminas D padeda palaikyti stiprią imuninę sistemą ir atsparumą virusams. Rokiškio „MediCA klinika“ padalinio šeimos gydytoja Vilija Leišienė sako, kad šio vitamino galima gauti su maistu: riebia žuvimi, pieno produktais, avokadais ir kiaušinių tryniais.

Feritino tyrimas leidžia nustatyti geležies trūkumą ir mažakraujystę, taip pat padeda išsiaiškinti jos priežastį.

Magnis – itin svarbus įvairioms mūsų organizme vykstančioms biocheminėms reakcijoms. Marijampolės „MediCA klinika“ šeimos gydytoja Kristina Gelčienė primena, kad šis tyrimas ypač aktualus tiems, kurie skundžiasi padažnėjusiais galvos skausmais, sumažėjusia dėmesio koncentracija, virškinimo sistemos sutrikimais, padidėjusiu jautrumu ar suprastėjusiu miegu. Šiuos pokyčius gali lemti magnio trūkumas.

Energijos stoką, silpnumą gali lemti ir vitamino B12 trūkumas. Šis vitaminas itin svarbus organizmo vystymuisi, centrinės nervų sistemos funkcijai. Jo trūkumas gali pasireikšti galūnių tirpimu, dažnu širdies plakimu ar svorio mažėjimu.

Folio rūgštis yra būtina naujų ląstelių ir DNR gamybai, normaliai smegenų funkcijai palaikyti, stabiliai protinei ir emocinei sveikatai užtikrinti.

Registracija tyrimams: klinikos

Atgal
Daugiau