Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia

Profesionali burnos higiena padeda išvengti dantų ligų

Maždaug 90 proc. Lietuvos gyventojų serga lengvesnės ar sunkesnės formos gingivitu – dantenų uždegimu, kurio metu jos paburksta ir kraujuoja. Visgi, profesionali burnos higiena gali padėti išvengti šios ligos!

Panevėžio „MediCA klinika“ padalinio, esančio Nemuno g. 73, burnos higienistė Irma Kulikauskaitė pasakoja, jog pacientų sąmoningumas apie profesionalią burnos higieną didėja, ypač tarp jaunesnio amžiaus žmonių. Prie šių pokyčių prisidėjo ir kasmet gerėjantis žmonių sveikatos raštingumas.

Kaip dažnai reikia atlikti burnos higieną? Įprastai kas 6 mėnesius, bet:

  • jeigu paciento individuali burnos higiena yra labai gera, pas burnos higienistą jam reikėtų apsilankyti 1 kartą per metus;
  • jeigu pacientas nešioja ortodontinius aparatus (pvz., breketus) arba jo individuali burnos higiena itin prasta – kartą per 3 mėn.

Nepamirškite, kad dantų apnašos susidaro dėl maisto, gėrimų, tabako ir juose esančių mikroorganizmų, kurių visiškai nepašalina net reguliarus ir kruopštus dantų valymas namuose!

Nepamirškite reguliariai apsilankyti pas burnos higienistą, kuris pašalins visas minkštas ir kietas apnašas, padės išvengti ne tik dantų ėduonies, bet ir periodontito.

Atgal
Daugiau