Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia

Skiepytis nuo gripo būtina kasmet

Išmokus apsisaugoti nuo koronaviruso, svarbu nepamiršti pasirūpinti tinkama apsauga ir nuo kitų užkrečiamųjų ligų. Kasmet kartu su vėstančiais orais grįžta klastinga infekcija – gripas – ir susargdina tūkstančius žmonių.

Užkrečiamų ligų ir AIDS centro duomenimis, kasmet 20 proc. vaikų ir 5 proc. suaugusiųjų suserga gripu, galinčiu tapti sunkių komplikacijų ar net mirties priežastimi.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo šio viruso – pasiskiepyti! Savo vakciną galite gauti visuose „MediCA klinika“ padaliniuose.

Gripas – klastingas virusas, nes nuolat kinta. Pasak Vilniaus „MediCA klinika“ padalinio šeimos gydytojos Giedrės Žalaitės Galkauskienės, svarbu nuo gripo pasiskiepyti kiekvienais metais, nes vos minimalūs pokyčiai viruso genetinėje sudėtyje skatina atsirasti naujoms atmainoms. Dėl to kasmet vyksta virusų aktyvumo stebėjimas ir naujų atmainų paieška.

Kadangi gripo sezonas Lietuvoje sutampa su šaltuoju metų laiku, geriausia skiepytis ankstyvą rudenį: rugsėjo–spalio mėn., tačiau tai padaryti galima ir visą žiemos sezoną.

Svarbu prisiminti, kad ir pasiskiepijus galima užsikrėsti gripu, nes vakcina padeda ne išvengti ligos, bet apsaugo nuo sudėtingų komplikacijų. Dėl šios priežasties verta nepamiršti higienos taisyklių: plauti rankas, vėdinti patalpas, laikytis kosėjimo etiketo, o pajutus simptomus – likti namuose.

„MediCA klinika“ padaliniuose turite galimybę pasiskiepyti keturvalente vakcina nuo gripo. Vakcinos kaina – 19 Eur. Gydytoja pasakoja, kad šio skiepo privalumas – apsauga nuo kelių viruso atmainų!

Registracija skiepui: klinikos

Atgal
Daugiau