Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia

Svarbi informacija Vilniuje gyvenantiems asmenims apie kalio jodido tablečių išdavimą

Informuojame, kad Vilniaus gyventojams, kurie praeitais metais neatsiėmė kalio jodido tablečių, bus sudaryta dar viena galimybė jas gauti vaistinėse, pratęsiant receptus.

  • Vilniečiams, deklaravusiems gyvenamąją vietą sostinėje iki 2021 metų, kreiptis dėl el. receptų atnaujinimo niekur nereikia – juos planuojama pratęsti nuo kovo 15 d. Ar receptas jau atnaujintas, pasitikrinti galėsite esveikata.lt puslapyje, apie tai miesto savivaldybė informuos atskiru pranešimu.
  • Vilniaus gyventojai, deklaravę gyvenamąją vietą mieste nuo 2021 m., kūdikiai ir nuo karo Ukrainoje pradžios sostinėje apsigyvenę ukrainiečiai kalio jodido tabletėmis bus aprūpinti gavus papildomą Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymą. Apie tai savivaldybė informuos atskirai.
  • Vilniaus rajone gyvenamąją vietą deklaravę asmenys dėl kalio jodido tablečių atsiėmimo tvarkos turėtų kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybę.

Primename, jog apie bet kokį gresiantį pavojų, susijusį su radioaktyviųjų medžiagų pasklidimu Lietuvoje, gyventojams bus nedelsiant pranešta. Iki to laiko, kalio jodido tablečių vartojimas neturi jokio pagrindo ir yra nereikalingas.

Atgal
Daugiau