Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia
Gydytojai specialistai

"MediCA  klinika" padaliniuose teikiamos antrinio lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos (ne visuose padaliniuose):

  • akušerio ir ginekologo;
  • echoskopuotojo;
  • kardiologo;
  • neurologo;
  • ortopedo traumatologo;
  • psichiatro;
  • psichoterapeuto;
  • vaikų ir paauglių psichiatro;
  • vaikų ligų gydytojo;
  • vidaus ligų gydytojo;

Klinikose dirbančių specialistų sąrašą rasite čia.

Gydytojai akušeriai ir ginekologai diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas ir lytiniu būdu plintančias ligas (genitalijų uždegimus, įvairius kraujavimus iš gimdos, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, nevaisingumą, endometriozę, mėnesinių ciklo sutrikimus ir kt.), konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris nėštumo laikotarpiu, konsultuoja mergaites ir paaugles.

Gydytojai dermatovenerologai diagnozuoja ir gydo odos ligas (spuogus, įvairius bėrimus, dermatitus, egzemą, vilkligę), grybelines ligas, odos navikus (karpas, apgamus, papilomas, keratomas), lytiškai plintančias ligas (uretritą, chlamidijas, sifilį, gonorėją) ir kitas su odos pažeidimais susijusias ligas.

Gydytojai chirurgai diagnozuoja ir chirurgiškai gydo bendrąsias chirurgines ligas (odos, jungiamojo audinio, kitų minkštųjų audinių navikus, cistas, hemangiomas ir kt., pilvo sienos išvaržas, tulžies pūslės akmenligę, lipomas), pilvo organų, pilvo sienos ir proktologines ligas.

Gydytojai endokrinologai diagnozuoja ir gydo endokrininių liaukų ligas (cukrinį diabetą, strumą (gūžį), nutukimą, antinksčių, hipofizės, lytinių liaukų, kalcio apykaitos sutrikimus ir kitas).

Gydytojai gastroenterologai diagnozuoja ir gydo virškinamojo trakto ligas bei kepenų veiklos sutrikimus (gastritą, neopinę dispepsiją, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, gastroezofaginio refliukso ligą, tulžies pūslės akmenligę, dirgliosios žarnos sindromą, vidurių užkietėjimą, hepatitus, skrandžio ir storosios žarnos polipus, vėžį).

Gydytojai kardiologai diagnozuoja ir gydo širdies bei širdies kraujagyslių ligas (arterinę hipertenziją, krūtinės anginą (stenokardiją), miokardo infarktą, širdies ritmo sutrikimus, įgimtos ir įgytos širdies ydas, širdies nepakankamumą).

Gydytojai neurologai diagnozuoja ir gydo neurologines ligas (galvos skausmus, migreną, galvos smegenų kraujotakos sutrikimus, radikulopatiją (nugaros smegenų nervų šaknelių pažeidimą), demielinizuojančias centrinės nervų sistemos ligas (išsėtinę sklerozę ir kt.), degeneracines nervų sistemos ligas (Alzheimerio ligą, Parkinsono ligą), epilepsiją, nemigą ir kt.).

Gydytojai ortopedai traumatologai gydo judamojo atramos aparato (kaulų, raiščių, raumenų, sąnarių) traumas ir ligas.

Gydytojai psichiatrai konsultuoja ir gydo psichikos ligas (depresiją, priklausomybes (nuo alkoholio, narkotikų, azartinių žaidimų, interneto), valgymo sutrikimus (anoreksiją, bulimiją) ir kt.), skiria medikamentinį gydymą. Vaikų ir paauglių psichiatrai konsultuoja vaikus, paauglius bei jų tėvus ar globėjus dėl raidos, emocijų, elgesio, psichikos (tokių kaip nuotaikos, nerimo, adaptacijos, psichozinių) sutrikimų, esant poreikiui, sudaro išsamaus ištyrimo bei gydymo komandoje planą, skiria medikamentinį gydymą.

Gydytojai urologai diagnozuoja ir gydo šlapimo ir lytinės sistemos ligas (erekcijos sutrikimus, prostatitą, šlapimo pūslės ligas, šlapimo nelaikymą, inkstų akmenligę ir kt.).

Vaikų ligų gydytojai (pediatrai) stebi vaikų (nuo gimimo iki 18 metų) raidą, rūpinasi ligų profilaktika, diagnozuoja bei gydo ligas.

Vidaus ligų gydytojai diagnozuoja ir gydo lėtines ir ūmias nekomplikuotas plaučių, širdies, virškinamojo trakto, endokrininės sistemos, sąnarių ir kitas vidaus ligas.

Masažistai atlieka gydomuosius masažus esant įvairių kūno dalių raumenų įtampai, kvėpavimo sutrikimams, kojų ir rankų tirpimams, kamuojant galvos skausmams, ribotiems sąnarių judesiams ir daugeliui kitų sveikatos sutrikimų.

UAB „MediCA klinika“ yra sudariusi sutartis su Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ir Šiaulių teritorinėmis ligonių kasomis. Remiantis šiomis sutartimis, pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, UAB „MediCA klinika“ teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų kaina apmokama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau – PSDF) biudžeto lėšomis, pagal  ligonių kasų nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas.

PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamų paslaugų sąrašus ir 2020 m. Asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidoms kompensuoti preliminarias bei sutartyje numatytas sutartines lėšų sumas (Eur) galima rasti kiekvienos teritorinės ligonių kasos tinklalapiuose (pasirinkus UAB „MediCA klinika“):

Vilniaus TLK: https://www.vilniaustlk.lt/index.php?id=1429&search=MediCA
Kauno TLK: https://www.ktlk.lt/gyventojams/aspi/
Šiaulių TLK: http://www.siauliutlk.lt/index.php?3905215125
Klaipėdos TLK: https://www.klaipedostlk.lt/gyventojams/sveikatos-prie%C5%BEi%C5%ABros-%C4%AFstaigos-ir-teikiamos-paslaugos
Panevėžio TLK: http://www.paneveziotlk.lt/?TabID=6

Svarbu: atvykstant dėl antrinio lygio paslaugų teikimo su savimi turite turėti  šeimos gydytojo ar kito specialisto išduotą siuntimą. Pateikus dokumentą paslaugos bus teikiamos nemokamai.

Apie gydytojų specialistų konsultacijas ir jų kainas plačiau galite sužinoti mūsų paslaugų kainyne spauskite čia.

Atgal
Daugiau